Módní mobil

Módní mobil

Chtěli byste, aby Váš telefon fungoval co nejdéle i navzdory běžnému používání, nošení po kapsách či dalším vnějším vlivům a zároveň odrážel Vaši osobitost, originalitu a náladu? Chcete mít možnost měnit obaly, pouzdra, kryty podle své nálady, dle příležitosti či módních trendů?

xiaomi telefon

Pořídili jste si nový telefon značky Xiaomi nebo potřebujete na svůj telefon nový stylový obal na mobil Xiaomi, který zabezpečí Váš telefon ať už půjdete kamkoliv?

Ať už máte starší model či úplně nový, určitě si vyberete z řady originálních a stylových krytů či obalů. A pokud potřebujete ještě třeba tvrzené sklo nebo ochrannou fólii, pro větší bezpečnost displeje vašeho telefonu, i to seženete i s obalem, pouzdrem či krytem na jednom místě. A jaký je vlastně rozdíl mezi obalem, pouzdrem a krytem?

Obal

Obal se používá na zadní stranu telefonu a bývá většinou měkké, gelovité, ale přesto se najde spousta hezkých vzorů nebo třeba i jednobarevné či průhledné.

Kryt

Kryt se používá také na zadní stranu telefonu a nejčastěji jsou z tvrdého plastu, ovšem i tak dobře chrání.

Zde většinou bývají pouze různě barevné varianty, což někdo vyhledává.

Pouzdro

Pouzdra chrání celý Váš telefon při případném pádu na zem. Uvnitř je vanička kam se telefon zacvakne a vrchní částí se poté překryje displej. Pouzdra jsou často i s magnetem, aby vrchní kryt držel a spolehlivě chránil displej telefonu.

Většinou jsou z vyztužené látky, ale najdou se i třeba z koženky. I zde se dá vybrat z mnoha krásný módních vzorů.

xiaomi obal panda

Ze všech možných barev, motivů a variant si určitě vybere každý jakéhokoliv věku, vkusu, stylu či pohlaví. Díky módním, originálním a stylovým obalům zachováte Váš telefon v bezpečí ať už jdete kamkoliv a navíc bude vypadat stylově a vyjadřovat Váš vkus. Za módní mobil se jistě stydět nebudete a i nízká cena Vás určitě potěší.