Virtuální sídlo firmy

Virtuální sídlo firmy

Jestliže jste si založili firmu či podnikáte, pak víte, že musíte kvůli zapsání do obchodního či živnostenského rejstříku mít adresu. Ale co s tím, pokud nemáte trvalé sídlo firmy, jezdíte za zákazníky domů a nepotřebujete si pronajímat žádné místnosti? Pak se tu v dnešní době nabízí možnost si za měsíční poplatek pronajmout virtuální sídlo firmy. Nejenže tak získáte adresu k registraci a korespondenci, ale také spousty výhod. Můžete totiž využít bezplatný přístup na několik hodin za rok do konferenčních místností. Bude vám zajištěno přebírání dopisů a balíků. Skenování vaší pošty a přeposílání přímo vám. Získáte i číslo faxu a telefonní číslo.

sídlo firmy

Tuto službu můžete využít, i pokud nechcete uvádět svoji adresu. A to třeba v takovém případě, pokud začínáte podnikat ještě při studiích a bydlíte u rodičů, kteří nechtějí vaše podnikání propojit s jejich adresou. Anebo pokud vy sami nechcete propojovat vlastní adresu bydliště s podnikáním.

A jaké další výhody tato služba nabízí? Tak například si lidé tuto službu pochvalují právě proto, že získáte prestižní adresu, což pro mnohé firmy je zásadní. Pokud totiž jejich firma či podnikání má jako sídlo firmy Ostravu či jiné hlavní město, tak to pro mnoho klientů působí lépe, než když je adresa nějaké neznáme vesničky. I tímto malým krokem můžete svoji firmu pozvednout.

kancelář

Bohužel byla tato služba spojována i s podvodníky, kteří využili tuto službu, aby nebyli dohádatelní. Kvůli tomuto se mnoho lidí báli tuto službu využít. Ale tato služba je opravdu velkým pomocníkem pro ty z vás, kteří nepotřebují mít pronajaté fyzické prostory, ale pracují z domu, či jak bylo už zmíněné výše, jezdí za zákazníky.

Měsíční poplatek je opravdu minimální a vy tak ušetříte peníze za zbytečně pronajaté prostory, které byste ani nevyužili. Pokud vás tato služba zaujala a přinesla by vám výhody, tak určitě zvažte, zda by pro vás nebyla přínosem.