Antigenními testy proti Covidu

COVID-19 je s námi již nějakou dobu. I když se opět blíží období teplých letních dnů a začne se nejspíš pomalu rozvolňovat, i přes to je důležité nezaspat a stále mít po ruce rychlotesty. V dnešní době bohužel běžné, že antigenní testy najdete v každé domácí lékarničce nebo v kabelce ženy či kufříku muže. Antigenní testy jsou nejrychlejší možnou variantou, jak odhalit, že nejsme virem SARS-CoV-2 nakaženi.

Samotná nemoc se v počátku chová stejně jako chřipka nebo nachlazení a proto je velmi jednoduché ji nadále šířit mezi spolužáky, kolegy nebo v obchodě, ale i venku. Mnoho populace je bezpříznakových, o to hůř jde poznat, kdo je a kdo není pozitivní. Pro tyto účely nabízíme antigenní testy k prodeji.

antigenní test ze slin

V nabídce máme dva druhy. Oba jsou efektivní a rychlé. Antigenní test ze slin i z nosu je bezbolestný a zvládne ho i dítě. Výsledek ukážou od 10 do 15 minut. Výsledek je jasně viditelný, v podobě jedné či dvou čárek (viz. příbalový leták). Antigenní test si zvládnete udělat bez dalších speciálních pomůcek a zvládnete si jej udělat sami. Antigenní test si můžete udělat v pohodlí domova, ale taky před vstupem na oslavu, do firmy nebo obchodu. Antigenní testy nabízíme od více výrobců, všechny jsou certifikované a kvalitní. Jako CovidExpert vám nabízíme menší i větší balení, a to od 25 kusů až po 600 kusů v balení. V nabídce máme veškeré antigenní testy k prodeji skladem a samozřejmostí je garance rychlého dodání.

Určité antigenní testy proplácí pojišťovna. Více informací zjistíte po rozkliknutí daného produktu.

antigenní test k prodeji

1. Antigenní test ze slin

Kus k dostání již od 38 Kč. Antigenní test je in-vitro a detekuje přítomnost viru ze slin. Rychlotest pro domácí účely.

2. Antigenní test z nosu

Kus k dostání již od 29 Kč. Antigenní test slouží k odběru vzorku z přední části nosu (zhruba 2 cm). Rychlotest pro domácí účely.