Akce lesk

Každý potřebuje doma udělat někdy úklid. Může být velký (generální), případně i menší úklid. K tomu potřebujeme různé pomůcky a čistící prostředky. Tyto prostředky můžete jednoduše koupit na jednom místě v rámci tematického týdne v jednom nejmenovaném diskontním řetězci.
 úklidový kýbl
Co můžeme sehnat?
V nabídce najdete spoustu různých potřebných věcí pro nejlepší úklid. Konkrétně zde naleznete: vlhčené čistící ubrousky, odpadkové pytle různých velikostí, čističe WC (klasický, ekologický i pěnový), čističe spár a plísní, čističe potrubí (gelové i klasické), speciální čistící ubrousky na WC i různé závěsy na WC, čističe sprch i koupelen, vlhčené ubrousky na sklo, přípravky na čištění trouby  a nerezové povrchy, speciální utěrky, prostředky na nádobí (různé vůně i velikosti), houbičky na nádobí, veškerý sortiment pro myčky nádobí, změkčovače vody, ubrousky na obrazovky, veškeré prostředky na čistění koberců a podlah, vlhčené ubrousky na podlahu, elektrické i gelové vůně (krásně vám provoní byt). Samozřejmostí jsou veškeré prostředky na praní (prášek, gel a speciální), prostředky pro péči o obuv, pohlcovače vlhkosti. Dokonce zde v rámci tohoto týdne seženete i žehlící prkno, různé druhy mopů.
slečna s mopem
 
Jak je to s cenou?
Možná vás napadne, že takový nákup je určitě drahou záležitostí. Přece čistící prostředky a vůbec úklid není zrovna levnou záležitostí. Možná vás překvapím, ale tady jsou ceny v rámci takové nabídky vždy velice příznivé. Ceny jsou již od 7,90 Kč. Vždy máte možnost koupit také větší balení, které vám ušetří ještě více peněz a také vám vydrží mnohem déle. Je dobré sledovat, jestli se vám vyplatí koupit si raději větší balení. Není přece potřeba takové prostředky kupovat každý týden, nějakou dobu vám určitě vydrží. Záleží samozřejmě na tom, jak často je využíváte.
 mokrá podlaha
Pokud hledáte prostředky na úklid za opravdu výhodné ceny, tak využívejte tohoto tematického týden, který se opakuje. Nakoupíte si vše, co potřebujete, a přitom neutratíte tisíce. Pak už zbývá opravdu jen uklidit a můžete mít hezký pocit z dobře odvedené práce a provoněné domácnosti.