jsme špičkou v oboru

jsme špičkou v oboru

Společnost Schoeller Allibert je společnost s celosvětovou působností a je ve svém oboru Evropskou jedničkou. Naší firemní filozofií je ochrana životního prostředí a právě vzhledem k našemu významnému postavení v oboru skladování a výroby skladovacích produktů, jsme si vědomi, že nejenže můžeme, ale jsme povinni jít příkladem a dát najevo celému světu, že i velký byznys se dá dělat s ohledem na životní prostředí. Naše společnost si je vědoma toho, že nebýt lidského faktoru, nebylo by ani našich úspěchů a proto jsou naši zaměstnanci v mnoha zemích světa, vždy prioritou a minimální fluktuace hovoří o tom, že naše zaměstnanecká politika, má i zpětnou vazbu.

skladování

Jedním z významných a nosných prvků naší výroby je výroba kontejnerů. Jedním z aktivních prvků ochrany přírody je možnost pronájmu našich výrobků, včetně plastových kontejnerů. Možnost pronájmu, nejenže snižuje náklady zákazníků, kdy ušetřené prostředky mohou použít k rozvoji svých společností, ale zároveň v duchu firemní filozofie snižují počet vyrobených kusů a migrace těchto produktů k zapůjčení, snižují nároky na výrobu a příznivě ovlivňují zátěž na životní prostředí. Základní členění kontejnerů z naší výroby můžeme dělit na rotomoldingové kontejnery, pevné paletové kontejnery, plastové palety, lbc kontejnery, skládací paletové kontejnery a samozřejmostí j i výroba a prodej veškerého příslušenství k těmto produktům.

skladiště

Námi vyrobené plastové kontejnery nacházejí využití v mnoha průmyslových oborech. Za největší odběratele považujeme zemědělství, automobilový průmysl, potravinářství, chemický průmysl, kosmetický a farmaceutický průmysl, průmyslová výroba a maloobchodní prodej. Díky našim důmyslným systémům skladovatelnosti, stohovatelnosti a skladnosti, přispíváme ke snížení kapacitních potřeb skladovacích prostor, což má opět příznivý vliv na zatížení životního prostředí. Nadále budeme sledovat potřeby trhu se skladovacími produkty a půjdeme cestou inovací šetrných k životnímu prostředí.