A budiž světlo…

Taková nečekaná událost jistě většinou nepotěší. Tedy ta negativní, pozitivní naopak vítáme. Tou negativní však může být například návštěva zubaře, když nás zničehonic začne bolet zub, návštěva nerudného příbuzného, nebo rozbití nějakého důležitého předmětu v tu nejméně vhodnou chvilku.
Auto si hlídáte jako oko v hlavě a chcete, aby vše fungovalo, jak má a o žádná o překvapení nestojíte. Proto každý den před jízdou vše kontrolujete buďto sám, nebo s někým. Ten pomáhá kontrolovat například stěrače, „Stěrače stírají“, volá, nebo světla, „Světla svítí“. A tak to jde stále dokola. Až jednou opět vše zkontrolujete a vyjedete na večerní cestu. Je pohoda, pískáte si a vtom pic ho. Světla jsou jaksi slabší a přestanou po chvíli svítit úplně. Tedy jedno z nich. Nevadí, máte přece náhradní žárovičku Osram h4, kterou tam ihned namontujete.Světlo v autě
Takže vlastně nic výjimečného.
Pro vás, jakožto pečlivého člověka. Ovšem ne každý je na tuto situaci připraven, a proto by měl žárovky ihned nakoupit do zásoby. Jednak mu to ušetří peníze a jednak, tím eliminuje situaci, aby nezůstal někde v noci trčet a nebyl nucen tak někde také přespat. Věřte, že se vám to nestane, když budete na projížďce jen tak, pro vlastní pohodu. Naopak k tomu dojde v té nejvypjatější chvíli.
Například se blíží výše zmíněná návštěva, vy chvátáte noční tmou a sněhovou vánicí na nádraží nebo letiště, a bum prásk. Světla nejdou. Vidíte, kdybyste mělo žárovičku Osram, jen byste ji vyměnili a mohli jste pokračovat v cestě.
Proto ihned navštivte výše odkázaný web a žárovky si nakupte. Jen musíte vědět jakou. Totiž, abyste si nekoupili sice správnou, ale s jinou paticí, než potřebujete. Jaká je přesně ve vašem voze? Nemusíte jej rozebírat až po výfuk. Pokud máte k vozu „manuál“, je to tam jistě uvedeno. Takže se koukněte a objednávejte. Rychlost jsou peníze, jak se někdy říká.