Levný úvěr na podnikání, nemovitost i auto

Mnoho lidí má skvělý podnikatelský záměr, https://www.cuni.cz/UK-6912.html ale na začátek podnikání nemají dostatečný kapitál. Získat podnikatelskou půjčku není nic jednoduchého, ale naštěstí máte i jinou možnost. Americká nebankovní hypotéka https://www.americka-nebankovni-hypoteka.cz/ je úžasnou možností s nízkými splátkami a rychlým vyřízením.
zapisování nápadů na podnikání

O co se jedná?

Americká hypotéka je neúčelová půjčka, která funguje podobně jako běžný úvěr na nemovitost. Velkým rozdílem ovšem je, že ji můžete využít podle svého uvážení. Klasická hypotéka je pouze na koupi bytu nebo domu, stavbu domu, rekonstrukci nebo koupi pozemku. Zde máte mnohem širší možnosti. Použití poskytnutých financí je jen na vašem uvážení a společnosti nic nedokládáte!

Finance můžete samozřejmě použít na pořízení nebo rekonstrukci nemovitosti, ale to není vše. Kromě toho je můžete použít na cokoli jen chcete. Mnoho žadatelů ji využívá k investici do podnikání, na pořízení nového auta, cestu na vysněnou dovolenou nebo můžete poslat děti na studium do zahraničí. Záleží jen a pouze na vás.

Výhodné podmínky

Zejména u nebankovních společností si nemusíte dělat starosti se schválením žádosti. Vyřídí ji expresně do 24 hodin a peníze také získáte velice brzy. To je velký rozdíl od běžné banky, kde proces trvá i pět týdnů. V případě společnosti Americká nebankovní společnost si užijete i následující výhody:muž spěchá čekání

  • splatnost úvěru až 30 let,
  • úroková sazba je pevná po dobu celého splácení,
  • tolerance u žadatelů s nízkým příjmem a záznamem v registru dlužníků,
  • úrok již od 4 % p.a.