Sledování televize

DVB-T2 řadu lidí potrápí, protože jejich staré pozemní přijímače už nebudou fungovat, takže musí nakoupit nové. Druhou možností je přechod na internet.

Sledování televize

DVB-T2

Postupně se začalo vypínat staré pozemní vysílání, protože se hromadně a postupně přechází na nové DVB-T2, přičemž se jedná o úplně nové pásmo, které je vysíláno na našem území už roku 2017, takže nejde o žádnou nárazovou novinku, přičemž tohle pásmo tu s námi pravděpodobně několik let ještě bude. Pro přechod na nové vysílání rozhodně nemusíte kupovat celou novou televizi, což se rozhodně finančně nevyplatí. Stačí mít totiž televizi, jenž tento signál přijímá, nebo stačí zakoupit nový set-top box, což je jen zlomek ceny nové televize.

grafika televize

Jedinou nevýhodou je, že stará televize má omezenou možnost grafického zobrazování, takže nedosáhnete tak pěkného obrazu jako nové televize. Navíc bude k ovládání zapotřebí pravděpodobně dvou ovladačů, protože ne všechny ovladače set-top boxů jsou kompatibilní s televizí. Nové přístroje jsou vybaveny automatickým laděním, a proto se nemusíte obávat ručního nastavování.

Internetová televize

Mnoho lidí už nebaví řešit starosti s pozemním vysíláním, a proto se snaží najít jinou alternativu, ovšem zároveň nechtějí přijít o své oblíbené programy a seriály. Přeci jen je dobré mít široký výběr programů a mít možnost z několika filmů, přičemž se každému líbí něco jiného. Mnoho variant přijímání vysílání je poměrně náročné na zřízení a placení měsíční sazby není také úplně nízké.

televize v budově

Díky internetové televizi je DVB-T2 VYŘEŠENO! https://www.pranet.cz/pro-domacnosti/iptv Na výběr je z několika poskytovatelů, a proto si můžete vybrat pro sebe nejvhodnějšího. První týdny jsou vždy zdarma, abyste si vyzkoušeli, jestli Vám skutečně tato internetová televize vyhovuje. Sami uvidíte, že dostanete širokou nabídku programů, a proto už nebudete mít problém, že se nebudete mít na co večer koukat. Sami si můžete přečíst recenze na internetu, které jsou opravdu velmi kladné, takže se nemáte čeho bát a přechod ze starého pozemního vysílání bude snadný.