Peníze rychle a bez zbytečných starostí

Ztratili jste veškerou naději na získání většího obnosu financí? V bance Vás odmítli? Máte záznam nebo nejste dostatečně bonitní klient? Nemůžete dokázat své příjmy nebo dokonce máte dluhy či exekuce? Nezoufejte, máme pro Vás řešení! Naše soukromá česká společnost Vám poskytne výhodné podmínky úvěru a půjčí vám i v případě špatné bonity, záznamu nebo nedostatečného příjmu.

peníze

  • Americká hypotéka bez registru je typ podnikatelského úvěru, který si mohou sjednávat podnikatelé a firmy. Získají peníze za vlastní nemovitost, kterou dají do zástavy a za kterou se poskytuje hodnota financí až do 70% z odhadu a tyto peníze mohou použít k financování běžných potřeb ve firmě, k splacení dluhů, závazků, nedoplatků na sociálním a zdravotním či na finančním úřadu, k úhradě faktur, koupení vybavení a zařízení.

Dva základní typy úvěrů

Podnikatelský úvěr – sjednávají si jej pouze podnikatelé a firmy. Peníze se použijí do podnikání na financování běžných potřeb, na vyplacení dluhů, faktur, na běžný provoz, na úhrady sociálního, zdravotního nebo finančního úřadu, pro případ úhrady exekucí a na spousty dalších druhů výdajů či provozních nákladů.
Spotřebitelský úvěr – ostatní úvěry, které si mohou sjednávat všichni, kromě podnikatelů a firem. Úroková sazba již od 4% pro klienty bez záznamu nebo s drobností. Pro ostatní máme stále výhodnou úrokovou sazbu již od 7% p.a. v případě jakéhokoliv i velkého záznamu.

  • V obou případech předem nic neplatíte. Ocenění nemovitosti a jakékoliv informace poskytujeme zdarma. Dopředu neplatíte žádné poplatky. Nemovitost necháme odhadnout profesionály a zjistíme, kolik bychom vám mohli financí poskytnout. I předběžný návrh Vám vypracujeme zdarma.

rodiče
Doba splácení až 30 let.
Až 70% z odhadu nemovitosti.
Předem nic neplatíte.
Ocenění do 24 hodin.
Nízké měsíční splátky.
Úroková sazba jako v běžné bance.
Vstřícné a příjemné jednání.