Nabízíme kvalitní floristické potřeby

Kvalitní floristické potřeby všeho druhu pro váš obchod za výhodné velkoobchodní ceny. Pro velkoodběratele nabízíme smluvní ceny! Na co jen pomyslíte a objednáte si, rychle a bez zbytečného zdržování vám vše zabalíme a požadované potřeby pro floristy už jsou na cestě k vám. A pokud by se stalo, že danou sušenou květinu nemáme na skladě, ani jí běžně nedisponujeme, nezoufejte, jsme tu pro vaši spokojenost a abychom vám plnili vaše přání. Zjistíme dostupnost na trhu a navrhneme vám prodejní cenu a vy se poté můžete svobodně rozhodnout zda učiníte objednávku.

floristka dělá aranž

Jsme tu nejen pro samotné floristy, jejichž inspirativní práce si mimořádně vážíme, ale i pro velkoobchody i maloobchody. Jsme v kontaktu s velkými obchodními řetězci a firmami, které expandují na zahraniční trhy. Stejně tak dodáváme naše zboží menším i větším zahradnictvím a zákazníky stále oblíbeným květinkám a květinářstvím. Je nám ctí, že s vámi všemi můžeme spolupracovat a spolupráce a dobrých vztahů si nesmírně vážíme. Proto vám i nabízíme, pokud vás naše standardní nabídka neosloví anebo je v nějakém složení pro vás nevýhodná, kontaktujte nás a určitě se domluvíme na změně požadované dodávky. A to tak, aby byla spokojenost hlavně na vaší straně. Můžeme se spolu domluvit a provedeme změny podle vašeho přání, které se mohou týkat formy zabalení, požadavků na rozměry ba i způsob provedení.

sušené barevné květiny

Za svou práci si ručíme a prodáváme jen stoprocentní jakost. Ty materiály, které již nevyhovují, nekompromisně likvidujeme. Nestandardní materiál u nás nemá šanci. Nabízíme vám již více než deset tisíc položek, které máme neustále na skladě a průběžně je doplňujeme. Můžete je okamžitě využít ve svých centrech při prodeji a vystavit pro oko zákazníka s tím, že pěkně naaranžované zboží prodává samo.
Vybírejte si z nepřeberné řady například sušených květin, jichž máme celou řadu a některé dovážíme i z exotických zemí.