I muži mají své problémy

Jen se o nich nemluví tak často, jako o ženských problémech. Zřejmě proto, že něžná polovina lidstva prochází menopauzou jako dalším životním úsekem, který zkrátka rozebírají všichni. Ovšem i u mužů existuje tak zvaný přechod, který si samozřejmě nechtějí v prvé řadě vůbec připustit. Přirozená fyzická zdatnost a celkově schopnost sebevědomě čelit každodenním nástrahám je zkrátka mužům vlastní. Ale ani je nemine řídnutí vlasů, větší množství vrásek, ustupující síla jak fyzická, tak sexuální. Ovšem to s nejednou mužskou populací pěkně zamává. Potíží a nástrah na ně totiž čeká také poměrně velké množství. Proti některým se dá bojovat i přírodní cestou, kdy nemusí řešit určitě problémy chemií.
muž v zelené mikině.jpg


Problémy s prostatou


Její správné fungování je velmi důležité. Bohužel se prvotní příznaky zanedbávají, až dokážou vyústit ve velký problém, proto se dá říci, že zvětšená prostata je skutečně problém většiny mužů. Prostata neboli předstojná žláza je klíčová pro bezproblémové močení, tudíž vylučování škodlivých látek z těla, ale také zároveň hraje svoji roli ve tvorbě ejakulační tekutiny. Pokud se zeslabuje proud moči nebo se zjistí nějaká jiná odchylka, která se doposud neprojevila, tak je možné, že došlo k jejímu nežádoucímu zvětšení. Než začnete polykat různé pilulky, vyzkoušejte přírodní cestu, která je šetrná pro váš organismus.
odběr krve.jpg


Základy léčby jsou ve správné životosprávě


Je to tak, zkrátka tělo je chrám, který nás chrání a tak se o něj musíme také dobře starat. Nepít a nekouřit jsou základem snad u všeho, ani zde to nebude výjimkou. Pokud možno, tak alespoň omezit, když ne úplně přestat. Pravidelný pohyb, vyhýbat se stresovým situacím a mít vyvážený jídelníček, je dobrý základ.
uražená milenka.jpg

Pokud se rozhodnete pro přírodní léčbu, tak určitě hledejte trvalku s nádhernými fialovými květy, která se jmenuje vrbovka malokvětá. Je skvělá při problémech s prostatou, ale i ledvinami a močovým měchýřem. Další bylinky, které můžete vyzkoušet, je měsíček lékařský nebo výtažky ze slivoně africké, ta nemá samozřejmě nic společného s klasickou slivovicí. Večer k televiznímu pořadu si můžete vzít na chroupání dýňová semínka, která též bojují s problémy prostaty.