Docílíte perfektní organizace práce

Vzhledem k tomu, že čas jsou peníze, byste měli projít systém komunikačních toků ve firmě, ale také veškerá propojení v systému ekonomiky firmy, abyste se ujistili, že všechno funguje podle optimálních pravidel. Takový malý audit není nikdy na škodu. Pokud zjistíte zádrhele, které brzdí plynulý chod firmy, potom věřte, že ekonomický informační systém uvede všechno na pravou míru.

systém

Když je současný stav nevyhovující.
Ve firmě to možná tak trochu vypadá, jako v Kocourkově. Nikdo pořádně neví, co má dělat, jak to má dělat. Ale v každém případě se může najít aktivní člověk, který má, bohužel, mylné, nebo neaktualizované informace, a provede krok, který by mohl ohrozit chod firmy. A pokud se stane, že přijme zakázku, pro kterou nemáte dostatek materiálu, pracovních sil, nebo je technické zázemí dočasně odstavené kvůli preventivní prohlídce, důsledky si umíte představit sami! Nestihnete termín dodání, a to je pro firmu fatální selhání. A to je jen jeden z mnoha možných selhání firmy.

Zkvalitněte práci ve firmě.
S kvalitním ekonomickým informačním systémem dosáhnete bodu nejvyšší efektivity práce a rozhodně se nedostanete do průšvihů jen proto, že některý z pracovníků nebude znát podstatnou informaci.

  • Tento výtečný systém pracuje s firemními daty, které se soustavně aktualizují, a proto nemůže docházet k nesrovnalostem.
  • Přístupem oprávněných osob ke specifickým datům bude nemožné, aby se informace, např. v platech a platových postupech staly chybnými a lehce dostupnými pro každého.
  • SW ekonomického informačního systému není složitý a zvládne jej každý povolaný zaměstnanec.

plány

Rozhodně nebudete chybovat.
Nikdy se nestane, abyste museli rychle řešit nějaký ekonomický problém, který se může týkat zaměstnanců, nebo výroby samotné. Díky spolehlivě zadávaným datům se tak nemůže stát. Pouze lidský faktor je jediným bodem, který může selhat. Ale to jen díky nepozornosti, nebo školácké chybě při zadávání dat. Ale to se může stát jen v počátcích. Ekonomický informační systém je spolehlivý.