Tipy na fitness hodinky

Díváte se na čas do telefonu a už vás to nebaví? Chtěli byste si pořídit módní doplněk, který vám dobře poslouží i prakticky? Na trhu existuje nepřeberné množství značek, velikostí a designů. Záleží samozřejmě na tom, k jakému účelu a oblečení je chcete nosit.

černé smartwatch

Dnes se podíváme na hodinky, které vám změří kroky, tempo, spálené kalorie a některé dokonce i plavání. Řeč totiž bude o fitness náramcích. A samozřejmě vás také upozorní na to, co se děje s vaším chytrým telefonem. Fenomén hodinek se vrací do módy, tak ho nezaspěte.

Naprostá jednička

Mezi špičku na trhu se řadí Samsung Gear Fit 2 Pro. Za začátek je nutné říct, že musíte počítat s vyšší cenou. Tento unikátní přístroj vás vyjde zhruba na 4 500 Kč. Při běžném využívání se můžete těšit na baterii s výdrží tří až čtyř dnů. Pokud ale zvolíte vyšší jas a budete hodně používat GPS, tak vydrží jen jeden nebo dva dny.

Těšit se ale můžete také na krásný design, trochu větší velikost a mnoho funkcí. Díky vodotěsnosti ho můžete využívat i v bazénu a užít si možnosti měření plavání. Úhlopříčka má 1,5“, čímž dlouhodobě odolává konkurenci. Je sice hodně podobný předchozímu modelu, ale zaručeně vás potěší.

zelené hodinky

Nejlevnější kvalita

Chcete fitness hodinky s krokoměrem za 600 Kč? Potom volte Xiaomi Mi Band 2. Jedná se chytrý náramek, který patří k těm nejprodávanějším. Xiaomi láká nejen na nízkou cenu, ale také na obrovskou výdrž baterie. Chlubí se totiž výdrží až třicet dnů na jediné nabití. Akorát přístroj během nabíjení musíte z náramku odpojit.

Poměr ceny a výkonu vás tak velmi příjemně překvapí. Užijete si dlouhou výdrž baterie a potěší vás také jeho design. Kromě mnoha pozitiv má ale také negativa. Tím největším jsou jeho notifikace. Upozornění na příchozí SMS na váš chytrý telefon vám sice oznámí, ale nezobrazí. Navíc zhruba po třech vteřinách celé oznámení jednoduše zmizí.