Pergoly od českého výrobce

Pergoly od českého výrobce


Pergoly do každé rodiny!

Víme, že nadpis našeho pojednání je možná trochu zavádějící, protože ne každá rodina si může pergolu dopřát. Ale vy, kteří vlastníte alespoň kousek volného prostoru okolo vašeho rodinného domku nebo zahradu, vy si ten báječný přepych právě dopřát můžete! A my tu jsme od toho, abychom vám nabídli pestrou nabídku dřevěných zahradních pergol, které jsou naprosto kvalitní a ručíme za jejich jakost.

zahradní pergola

Pergoly od českého výrobce

Výrobou dřevěných pergol levně se zabýváme mnoho let a jsme český výrobce, který garantuje kvalitu! Věříme totiž, že zákazníci mají své zkušenosti a upřednostní kvalitního českého výrobce, který se nemusí za svoji práci stydět, ale naopak svoji řemeslnou práci neustále rozvíjí a zkvalitňuje. Jen tak můžeme garantovat technologii výroby, která splňuje velmi přísné požadavky a kritéria Evropské unie a zároveň máme své výrobky chráněny po právní stránce nezpochybnitelných autorstvím!

Dbáme na ekologii a kvalitu!

Naše pergoly představují chloubu rodinných zahrad. Dbáme především na naprostou pevnost spojů a kvalitu opracování jehličnatého dřeva, jehož povrch důkladně ošetříme speciální a e k o l o g i c k o u impregnační vrstvou, která odpuzuje dřevokazný hmyz, působí proti hnilobě, plísním a houbám.

dřevěná mřížka

Jsou pergoly zastřešené?

Ano, zahradní pergoly mohou být i zastřešené, a v tom případě volíme střešní š i n d e l, kdy se jedná o velmi lehkou, ale zároveň dostatečně odolnou střešní krytinu, která má dlouhou životnost – jinak bychom vám ji ani nenabízeli! Vážíme si našich zákazníků, a proto nabízíme pouze kvalitu, a to za rozumnou cenu. Střešní šindel si můžete vybrat v různých barvách tak, aby vám ladila s okolní zahradou.

Pergolu vám dodáme v termínu na vaše přání. Je nám jasné, že v současné době by mohlo dojít k problémům se skladováním materiálu, než začnete se stavbou. Proto vám vyjdeme vstříc a dovezeme dodávku v termínu, který vy si sami určíte!