Dokonalé řasy dokážou divy – Jak se o ně postarat, aby bylo líčení jednodušší?

Pro ženy je líčení důležité, jsou dokonce ženy, které bez něj neopustí domov. Máte to také tak? Pak se musíte o sebe jistě starat. Co vám https://www.magazinzdravi.cz/pravidelnost-v-jidle ještě pomůže?

Dokonalé řasy dokážou divy – Jak se o ně postarat, aby bylo líčení jednodušší?

Každý den trávíte dlouhé minuty před zrcadlem, než vůbec odejdete z domu? Líčíte se, abyste vypadala lépe a také se tak cítila? A víte, že stačí málo a líčit se ani nebudete muset nebo jen minimálně? Záleží hlavně na obočí a řasách, ty totiž dokážou zcela proměnit pohled a tím nás dělají krásnější a atraktivnější. Dopřejte svým řasám i obočí tu nejlepší péči a ony se vám odmění. A jak? Co pro to musíte udělat? Stačí opravdu málo!

krásné řasy

Hlavně, aby rostly!

Pokud si chcete co nejvíce líčení usnadnit, musíte docílit toho, že vám obočí a řasy budou krásně růst. Dlouhé řasy totiž nepotřebují příliš řasenky a i tak vám udělají nádherný pohled, stejně tak dokáže přirozené obočí s vaším pohledem doslova divy. Jenže, co dělat, když nechtějí růst? Pak se musíte postarat o to, aby tomu tak naopak bylo. Obočí potřebuje výživu a na to jsou nejlepší oleje, patří mezi ně třeba olivový olej, olej ricinový nebo arganový. Můžete si oleje pořídit a masírovat si s nimi obočí nebo to můžete udělat chytře. Pořiďte si dokonalé sérum, které je přírodní a postará se za vás o to, aby vám rostlo obočí ale i řasy.

nalíčené oči

Každý den poctivá péče

Růst řas pulo.cz vám může zaručit právě přírodní sérum, které zároveň podporuje, jak růst řas, tak i růst obočí. Sérum vypadá jako řasenka, ale aplikuje se ještě před samotným líčením. Na řasy se sérum nanese a nechá se zaschnout. Pak se můžete nalíčit tak, jak jste každý den zvyklá. Večer po odlíčení se sérum aplikuje znovu. Je ale potřeba dodat, že péče musí být pravidelná, a pokud chcete dosáhnout požadovaného výsledku, musíte dbát nejen na pravidelnost ale i na správné používání séra.

Séru ale můžete pomoci i jinak a to třeba vyváženou a kvalitní stravou. Například zdravé tuky v potravě také pomáhají podpořit růst chloupků. Zkuste si na svačinku dát oříšky, semínka a do salátů si dávejte právě olivový olej. Strava by pak měla být bohatá na vitamíny a nezapomeňte ani na mořské ryby. Pomoci pak umí i doplňky stravy.