Autožárovky pro přední světlo H4

V dnešní době je automobilový průmysl na velmi vysoké úrovni. Mnoho z celosvětových závodů má částečnou výrobu u nás. Naše země je po celém světě proslulá výrobou produktů právě z řad automobilového průmyslu a tak jsme známí nejenom díky svým schopnostem, ale také díky kvalitně odvedené práci.
Co každý vůz potřebuje ze všeho nejvíc? To je každému jistě hned jasné. Ve dne bychom si na to asi ani nevzpomněli, ale v noci to potřebujeme jako sůl, protože bychom bez toho neviděli ani na krok. Samozřejmě se jedná o světla. Kvalitní světlo dělá produkt uvnitř, který je nejvýznamnější, lež by se dalo říct, že z této oblasti nejmenší.
Autožárovky pro přední světlo se označují H4 https://www.lightpark.cz/autozarovky-pro-predni-svetla/?par=oznaceni-ece|h4.

automobil

Výrobce Osram

Výrobce je Osram. Jeden z předních světových výrobců v tomto druhu průmyslu. S kvalitním produktem si můžete být jistí vysokou životností a spolehlivostí.

  1. Modré světlo – Do předních světel je povolené dávat i takzvané modré světlo. Produktová řada Cool Blue Intense svítí trochu do modra. Tento typ produktu je vybaven UV filtrem. Má dlouhou životnost a také samozřejmě vysokou spolehlivost.
  2. Další velice oblíbenou je produktová řada Silverstar. – Vysoký světelný tok.
  3. Poslední řadou je produktová řada Ultralife. – Vynikající svítivost.

Každá produktová řada je něčím výjimečná. Pořídit si můžete jakýkoliv druh od tohoto výrobce Osram a budete mít jistotu kvality a záruku dlouhé životnosti. Díky tomu nebudete muset měnit světlo během pár týdnů nebo měsíců. Vydrží opravdu dlouhou dobu.

interirér uta

  • Na cestách
  • Každý řidič musí být se situací na silnici obeznámen. Pokud usedáte za volant, musíte znát veškeré předpisy, musíte vědět, co která značka znamená, a musíte vědět, že je na váš vůz spolehnutí. Svítit se musí ve dne i v noci. Podle zákonných předpisů u nás je dána tato povinnost i ve dne, kdy sice svítí sluníčko, ale na silnicích musíme být vidět. V noci je to samozřejmé, protože jinak bychom neviděli na silnici před námi a neviděli bychom, kam máme jet. Je důležité, abychom měli dobré světlo a viděli do dálky i na blízké setkání. Kvalitní osvětlení je tedy základem úspěchu a šťastné cesty.