Nebojte se podnikání

Podnikat můžete v jakékoli oblasti, o tom rozhodně nemohou být žádné pochyby. Zkuste se zamyslet nad tím, v čem jste opravdu dobří. Možná dokážete motivovat lidi. Tak to byste se uplatnil jako motivační kouč. Možná děláte báječné domácí marmelády. I to je geniální podnikatelský záměr. Bio produkty marmelády nevyjímaje zažívají svůj veliký boom. Možná si povzdechnete, že nemáte šanci, protože jste matka v domácnosti, která umí jenom pobíhat po domácnosti s mopem a vysavačem v ruce. Paráda. Tak začněte ihned podnikat, máte k tomu ten nejlepší možný potenciál. A to si neděláme legraci, ale myslíme to smrtelně vážně.
čistící prostředky
Jestli je po něčem opravdu velká poptávka, pak je to čistota a pořádek. Zřízení agentury, která by zajišťovala péči o čistotu prostorů, je opravdu jedinečná záležitost a v tomto ohledu snad ani nelze zkrachovat. Většina firem nemá zájem o to, aby si platily vlastní uklízečku, proto ocení nabídku externí agentury, která se postará o to, aby bylo u nich ve firmě každý den hezky čisto. Totéž platí o zdravotních nebo sociálních zařízeních, kde si najímají služby agentury. Bytová družstva také raději svěří péči o domovní prostory profesionální paní, než aby důvěřovala v tomto ohledu nepříliš zodpovědným nájemníkům. A v neposlední řadě stále více lidí si raději za úklid zaplatí. Někteří tak činí pravidelně, někteří mají zájem jen o Vánoční a jarní úklid, případně o mytí oken.
mladá uklízečka
Takže si vyřiďte živnostenské oprávnění a ukažte všem, co ve Vás je. Věřte tomu, že za pár měsíců zjistíte, že sama mnoho nezmůžete a budete muset najmout další lidi, protože sama nebudete schopna uspokojit všechny poptávky. Tak jako se říká v herectví, že není malých rolí, platí to i v profesích, není bezvýznamných povolání. V podstatě jakákoli činnost se může stát velmi zajímavým a prosperujícím podnikatelským záměrem.