Někteří psi mohou na člověka štěkat pravidelně

Jistě i vy jste měli někdy tu možnost setkat se se psem, který neustále štěkal na člověka, kterého již nějakou dobu zná a má s ním dobrý vztah. Bohužel z nějakého důvodu může být daný pes nemocný na hlavu a může štěkat po člověku, se kterým si rád hraje a to, když daný člověk přijde domů například z práce. Daný pes si neuvědomuje, že daného člověka zná, pokud na něj daný člověk nezačne mluvit. Člověk by předpokládal, že takový pes si bude daného člověka pamatovat už podle toho, jak vypadá nebo podle toho, jak voní, ale někteří psi jsou opravdu takoví, že si něco takového nepamatují a to, i když daného člověka vidí každý den.

hnědý pes

Něco takového může být způsobeno tím, že když byl pes malý, byl například vychováván v bytě, kde s ním nikdo celý den nebyl a mohl tak zešílet.

Bohužel jsou takové případy. Člověk by takového psa mohl nazvat chudákem.

Je rozhodně rozdíl v tom, zda bude mít člověk v bytě psa, který je malý nebo který je velký. Psi, kteří jsou malí, s něčím takovým nemívají problém. Ti, kteří jsou ale velcí, s něčím takovým problém mít mohou a mohou z toho zešílet natolik, že budou štěkat a budou chtít zaútočit na člověka, kterého znají.

bílý pes

Pro velké psy je bydlení v bytě utrpením a jsou lidé, kteří si něco takového neuvědomují. Něco takového je špatně a je potřeba si to co nejdříve uvědomit.

Pokud máte velkého psa v bytě, okamžitě byste danou situaci měli vyřešit, protože to bude ve výsledku lepší jak pro vás, tak i pro vašeho psa. Velcí psi, jako jsou například němečtí ovčáci, do bytu opravdu nepatří. Takový pes potřebuje pohyb a to minimálně po zahradě.

Člověk by se měl hodně zamyslet, pokud zvažuje psa do bytu. Pro dané zvíře může být utrpením, pokud bude zavřené v malé místnosti, ze které se ani nebude moct někam dostat.

Ani vám by se jistě nelíbilo, pokud byste měli možnost fungovat pouze v jedné malé místnosti a s nikým byste za celý den nebyli v kontaktu.