Geniální podnikání

Trvalo Vám velmi dlouho, než jste tu díru na trhu objevili, nebo se Vám jako zázrakem ukázala sama? To už je jedno. Pouštíte se do podnikání, do světa velkých peněz, velkých snů, ale do světa, kde může přijít i velký pád až na dno a ještě hlouběji, do bláta, kterým je pokryto dno. Vy se však nebojíte, Víte přeci, co děláte, proč a jak to děláte, věříte, že Váš úspěch je zaručen. Nevzdáváte se svého snu, budujete ho od nuly, někdy to jde pomaleji, jindy rychleji, potom se to zase zpomalí, aby to nabralo nevídaných otáčet směrem nahoru. Je to paráda, vznášíte se radostí, Vaše sny se začínají plnit, Vaše plány vycházet, sníte tedy ještě dál, ještě víc, vše je pro Vás možné.
skvělá práce
Tak to je ideální stav, jak to může vypadat, když se vydáte na nejistou cestu podnikání. Ale může to vypadat i přesně naopak. Je na Vás, jak to zvládnete, na kterou stranu to Vaše skvělé podnikání povedete, jaké nápady a způsoby ho budete inovovat, aby vypadalo stále atraktivně a lákavě. Hlavní je, uchovat si ideály, sny a touhy uspět, víru v úspěch a tvrdou práci na něm. Potom už je na osudu i na Vás, jak se vše podaří, zda k Vaší spokojenosti, či naopak. Vítězí ten, kdo se nevzdá hned u první překážky, kdo vytrvá, kdo si bude stát za svým, i když to bude chvílemi vypadat jako čisté bláznovství.
Ale jistě budete tím dokonalým podnikatelem, který leží na pláži, počítače s nastavenými automaty a roboty dělají vše za něho, a on jen sleduje tabulku, jak mu rostou zisky, utrácí za svou zábavu, za další ještě lepší a ještě výdělečnější nápad, za plnění svých snů, za ideály a dokonalostí úspěšných.
kufr stovek
Vám to nevadí, můžete si to dovolit, Váš stroj na peníze funguje. Ano, funguje teď, ale co za pár let, až se situace změní? Spoříte si na tu dobu vydělané peníze, nebo je všechny používáte a pouštíte dále do oběhu za svou vlastní zábavu?