Bez vrásek a zdravější

Bez vrásek a zdravější


To, že člověka musí v potravě přijímat i vitamíny, je všeobecně známo. Bez vitamínů, minerálů a dalších látek naše tělo nebude fungovat úplně na 100 %. Mrtvá většina lidí ve svém jídelníčku nepřijme všechny látky, které tělo potřebuje, a tak je potřeba je doplňovat pomocí potravinových doplňků. Na trhu je spousta výrobců, kteří vrátí více či méně kvalitní vitamíny a další prvky, které se dají užívat ve formě prášků, nápojů nebo dokonce už i žvýkacích bonbonů. Je nutné si pečlivě vybrat co vám bude nejvíc sedět, protože ne každému bude vyhovovat všechno.

kolagen nápoj

Co se týče látek, které tělo potřebuje, jednou z nich je kolagen. Tělo si ho umí tvořit samo, ale postupem času už produkce rapidně klesá, až se dostane na nulu. Je potřeba kolagen udržovat v určité míře, protože pokud ho tělo bude mít málo, může se to negativně podepsat na vašem vzhledu i zdravotním stavu.

Nechcete vrásky?
Kdo by je chtěl? Hlavně ženy se jimi trpí už po dvacítce, protože se v tomto věku začínají tvořit první vrásky okolo očí i na čele. Aby se jich tolik netvořilo, je nutné nekrčit čelo, omezit mimiku, používat kvalitní kosmetiku a hlavně dostatečně pít. Funkce kolagenu je spojená s hydratací, a pokud hydratované nebudete, nemůžete čekat zázraky. Pití litrů kolagenu není všechno, je to spíše kontraproduktivní a moc vám to nepomůže. Mnohem lepší je zhruba od těch dvaceti let užívat pravidelně kolagen, pomocí kterého si udržíte jeho obsah v těle na úrovni, která je důležitá pro správné fungování těla.

starší žena

Kolagen najdete v chrupavkách zvířat a třeba v želatině ale většina lidí ho v tomto stavu nepozře. Pro ně je vhodnější například kolagenový nápoj Orca Collagen 2 balení (60 sáčků) orcacollagen.cz, který se jednoduše rozmíchá ve vodě. Vznikne tak nápoj, který je obohacený o vitamín C a kyselinu hyaluronovou, takže vám dodá více prospěšných látek, které bojují proti stárnutí.