Když lak, tak přírodní

Laky na nehty na přírodní bázi se začaly prosazovat na trhu již před mnoha lety, podobně jako jiné výrobky spotřebního zboží a potravinářského průmyslu, kde lidem záleží na přístupu k životnímu prostředí a samozřejmě i na vztahu k svému vlastnímu organismu.

lakování nehtů

Lakování nehtů neodmyslitelně patří k zvýraznění ženské krásy, ovšem jestliže jde o směs toxických chemikálií, jde o rozporuplnou činnost. Na jedné straně barva laku oslní kde koho, zatímco odvrácenou stranou mince jsou deformace a poškození povrchu nehtů a nehtového lůžka, vstřebávání jedů nehtovou rohovinou do krevního oběhu a rovněž při vdechování v průběhu nanášení lakované vrstvy.

nehty na nohou

Tomu všemu dokáže zabránit přírodní lak na nehty a přírodní odlakovač, proč tedy vdechovat xylen, jedovatý formaldehyd a dokonce toluen, který je silně karcinogenní, zatěžuje játra a ledviny a váže při své metabolizaci na sebe cenné minerální prvky, které máme uložené v organismu?

Jaké barvě dát přednost

Růžová – je odjakživa barvou lásky, empatie, pochopení, dobrých mezilidských a přátelských i mileneckých vztahů.

Fialová – tyto ženy rády staví vzdušné zámky, jsou umělecky nadané, tvořivé a nespoutané. Fialová obecně podporuje nápaditost, vnitřní cit a duševní hloubku, zajímá je především chápání podstaty života, jeho zákonitosti a principy.

Zemitá – různé odstíny hnědé, okrové, béžové, do oranžova, či tělové mnohé vypovídají o ženách, které se nevznáší v oblacích a mají raději pevnou půdu pod nohama, bezpečné zázemí a životní prostor či partnera, jemuž mohou důvěřovat.  

Modrá – ta je barvou Vodnářů, kteří vesměs milují nezávislost, nevázanost a touhu experimentovat. Nemusíte být zrovna Vodnářka, abyste si zamilovala modrý lak, každopádně tím svou výjimečnost výrazně podtrhnete. Modrý lak na nehty rozhodně není konzervativní záležitost.